Osobná preprava

BEZPEČNE A SPOĽAHLIVO

Ponúkame individuálny prístup ku klientom, flexibilitu autodopravy, vnútroštátne a medzinárodné poistenie autodopravy, rýchlosť a dobré meno a výborné referencie.

 

Odvezieme Vás z domu do domu.

Vaša plná bezpečnosť a spokojnosť je pre nás prioritou.

 

Trasy jázd

Dopravu zabezpečujeme z územia celej SR. Vozidlo Vás vyzdvihne na Vami určenej adrese a prepraví Vás na určenú adresu. Do jednotlivých oblastí jazdia vozidlá samostante, aby bola cesta čo najkratšia.

Špecializujeme sa na oblasti :

  •  Rakúsko – Tirolsko – Voralberg
  • Lichtenštajnsko
 

Odchody a príchody

Z SK odchádzame vo večerných hodinách, v Bratislave cca.23:00 prebieha striedanie vodičov a ďalej pokračujú vozidlá jednotlivými smermi. Striedanie v Rakúsku a Lichtenštajnsku prebieha v ranných a doobedných hodinách.

Zo Slovenska odchádzame :

  • Nedeľa
  • Utorok
  • Piatok

Na Slovensko prichádzame :

  • Pondelok
  • Streda
  • Sobota

Pre viac informácii kontaktujte

0905 926 898 alebo napíšte na info@mkprofi.com

Autopark

Mercedes Viano

 

Interiér je obrovský, sedenie komfortné a z každého jedného detailu vidíte, že aj keď je to van, sedíte v aute prémiovej značky.

 

 

Sedadlá v druhom a treťom rade sú tak isto veľmi pohodlné. Nastaviteľný sklon operadiel je samozrejmosťou. Interiér Viana je veľmi príjemným miestom aj v prípade dlhej cesty.

O nás

“Ako medzinárodný osobný autodopravca sme na trhu v právnej forme s.r.o. od roku 2006. Našim klientom môžeme v tomto obore autodopravy ponúknuť skúsenosti a kvalitu.

Naša autodoprava využíva autá vlastného vozového parku.Priemerný vek naších vozidiel je do 2 rokov. Tým môžeme zaručiť 100% stav vozidiel a Vaše maximálne pohodlie. Všetky sedadlá v našich vozidlách sú poistené.

Dopravu zabezpečujeme s tímom spoľahlivých, skúsených vodičov s profesionálnym vystupovaním, pričom prvoradá je pre nás bezpečnosť prepravovaných osôb. Vodiči sú zamestnancami našej firmy. Naši vodiči pracujú v režime AETR.

Aby bola zabezpečená plynulosť a spoľahlivosť prepravy cestujúcich, dochádza v priebehu trasy (a to obojsmerne) k striedaniu vodičov v Bratislave, kde sú pre vodičov k dispozícii priestory na ubytovanie a odpočinok. Cestujúci tak pokračuje na svojej ceste vždy s oddýchnutým vodičom. Naše automobily sú bezpečné, pohodlné a pravidelne servisované. Doklad o zaplatení cestovného je pre nás samozrejmosťou, ako aj poistenie všetkých sedadiel v našich vozidlách. “

 

Team M.K profi

Objednávkový formulár

Zaškrtnutím súhlasu potvrdzujete, že ste sa oboznámili s podmienkami ochrany osobných údajov a že ich v celom rozsahu prijímate.

Kontakt

M.K.Profi s.r.o.
Družstevná 1073/15
Marianka 900 33

IČO: 47196556
DIČO: SK2023790903